top of page
350A9654.jpg

Anastasia Koot

Anastasia on tantsuõpetajana tegutsenud alates 2003. aastast. Selle aja jooksul on tal olnud sadu õpilasi mudilastest täiskasvanuteni. Ta on õpetanud nii algajaid kui ka edasijõudnud tantsuhuvilisi ning nüüdseks on mitmed tema endised õpilased juba Eesti tantsumaastikul silmapaistvad noored tantsuõpetajad või koreograafid. Tema õpilased on olnud Eesti tantsuvõistlustel väga edukad nii grupitantsude kui ka solistide ja improvisatsiooni kategoorias. Anastasial on lai tantsustiilide taust, kuid põhiliselt õpetab ta jazz-tantsu: lüürilist, kaasaegset, broadway, show ja latin jazz'i. Anastasia on 7. taseme tantsuspetsialist ning sellest suvest ka Youth Coaching Institute'i akrediteeritud noorte elutreener.

 

Mida peab Anastasia tantsutundides oluliseks?

„Algkoolilaste tantsutunnis on minu jaoks tähtis säilitada tasakaal sihipärase tantsuoskuste omandamise ning laste loomupärase vabaduse ja loovuse toetamise vahel. Minu metoodika fookus on oskuste õpetamisel mängulise lähenemise kaudu. Teine oluline fookus on lastes ja noortes positiivse ja arengule suunatud mõtteviisi treenimine (growth mindset). Noorte vaimse vastupidavuse ja heaolu treenerina on mul selleks erinevaid häid võtteid.

Soovin, et nii lapsed, vanemad kui ka õpetaja tunneksid oma ootuste täitumist. Mind teeb rõõmsaks, kui kõikide vahel tekib mõnus sünergia, mis toidab meid positiivse energiaga kogu tantsuõppeaasta vältel.“

bottom of page