top of page
350A9958.jpg

Kristi Veskimäe

Kristi on tantsuõpetajana tegutsenud alates 2013. aastast. Selle aja jooksul on ta olnud õpetaja nii Tallinnas kui ka Viljandis ja õpetanud sadu tantsuõpilasi koolilastest täiskasvanuteni. Ta on õpetanud nii algajaid kui ka edasijõudnud tantsuhuvilisi ning juhendanud mitmeid töötube tantsukoolides üle Eesti.

Kristi taust hõlmab erinevaid tantsustiile, kuid põhiliselt õpetab ta tänavatantse.

Kristi on täiendanud end mitmesugustel tantsuõpetaja koolitustel ja tantsutundides nii Eestis kui ka välismaal ning tal on tantsuspetsialisti kutse.

Kristi on Stuudio dotE Tantsukooli sotsiaalmeedia- ja turundusjuht.

 

Mida peab Kristi tantsutundides oluliseks?

Kristi jaoks on oluline tantsija enda liikumiskeel: ta praktiseerib tantsijatega palju eksperimentaalset liikumist ning freestyle'i. Grupikavades aga toob esile rohkem tänavatantsu stiile.

„Soovin, et õpilased saaksid igast tantsutunnist midagi uut endaga kaasa võtta. Kuna tants on ajas pidevalt muutuv, arendan ka ennast kogu aeg tantsijana. Tahan pakkuda tundides lisaks baasteadmistele ka kaasaegseid lähenemisi ning mõista alati õpilase rolli. Minu jaoks on tundides väga oluline usaldusväärne õhkkond ja avatud mõtlemine. Soovin, et olenemata vanusest, soost või oskustest saaksid õpilased end proovile panna, tundes samal ajal end turvaliselt.“

bottom of page